Hakkımızda


Haydi
Tanışma vakti


Benim adım Irina ve gerçekten mutfağı özellikle de tatlı şeyleri pişirmeyi çok seviyorum. Sadece pişirmek ve yemek değil, yaptığım şeyleri insanlarla paylaşmayı ve onlardan gelen tepkileri de çok seviyorum.
Zaten Loccake hikayesi de böyle başladı. Yaptığım kekler, muffinler, kurabiyeler dostlarımla geçirdiğim özel anlarda hep bizimle birlikte oldular. Dostlarım yaptığım kekleri ve kurabiyeleri daha çok kişiyle paylaşmamı tavsiye etti ve ben de onları dinledim. Sonuç olarak Loccake doğdu
Ha bu arada Loccake nedir diyenler için? İngilizce “Location Cake”, Location ve Cake kelimelerinin birleşimi. Bir nevi Pasta Mekanı/Yeri :=)

Rusya
Almanya ve Türkiye


Sonuç olarak Almanya, Rusya derken şimdi İzmir Türkiye’deyim. Yemek yapmanın ve yemek yemenin bu kadar sevildiği bir coğrafyada kendi ürünlerimin sevildiğini görmek gerçekten çok güzel.

Siz de facebook sayfamdan veya internet sitemden görmüş olduğunuz ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz hem göz zevkinize , hem de damak tadınıza uygun özel sipariş de verebilirsiniz.. Dostlarınızla geçirdiğiniz bir sohbette çayın yanında nefis kurabiyelerimizi deneyebilirsiniz. Ya da çocuğunuzun doğum gününde, tamamen onların sağlığını düşünen, kremaya boğulmamış, kimyasallardan uzak, çok leziz doğum günü keklerimizi deneyebilirsiniz. Birbirinden farklı, rengarenk, onlarca cupcake seçeneklerinden biri eminiz sizin vazgeçilmeziniz olacaktır. Sayfamı beğenip takip de kalırsanız çok mutlu olurum..

Sevgilerimle...


Loccake WhatsApp.
WhatsApp ile Gönder