Medovik Fiyatı

Medovik Fiyat Bilgisi

Medovik fiyatı bütün pastalarda seçtiğiniz boyuta ve dekora göre değişmektedir.

Popüler olan Klasik Medovik dışında, Çikolatalı Medovik, Portakallı Medovik, Karamelli Medovik, Portakallı Karameli Medovik gibi farklı Medovik türleri bulunmaktadır.

Fiyat bilgisi geçilen ürünler Klasik Medovik için geçerlidir. Diğer Medovik talepleriniz için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bütün pasta siparişlerinizde 6 kişilikten başlayan boyutlarda sipariş verebilirsiniz.

6 Kişilik Medovik fiyatı

8 Kişilik Medovik fiyatı

10 Kişilik Medovik fiyatı

Medovik ile misafirlerinizi şaşırtmak ister misiniz?
Doğum günü başta olmak üzere özel günlerin yeni favorisi Medovik’i dilerseniz harika dekor seçenekleri ile alabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olmak için müşteri deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Müşteri yorumları için lütfen tıklayınız.

Pasta Dekoru fiyatları seçtiğiniz özelliklere göre değişmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Medovik Fiyatı
Medovik Fiyatı

Bütün olarak aldığınız Medovik teslim edilirken şık bir görünüm ve taşıma esnasındaki olası sarsıntılardan en az etkilenmesi için Şeffaf Film ve Renkli Kurdele ile bağlanır. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Fiyatlara teslimat ücreti dahil değildir. Ancak 180 TL (10 Kişilik Medovik) ve üzeri siparişleriniz belirtilen teslimat noktalarından teslim edilir (10₺)

– Herhangi bir Metro İstasyonundan teslim

– Herhangi bir Tramvay istasyonundan teslim

– Alsancak, Konak, Karşıyaka ve Bostanlı Vapur iskelelerinden teslim

– Sarnıç ve Mavişehir İZBAN istasyonları arasındaki herhangi bir İzban istasyonda teslim

Medovik ve diğer pastalarımızı dilim olarak Yemek Sepetinden sipariş vermek için tıklayınız.

Sayfamızın sağ al köşesinde yer alan WhatsApp simgesine basarak canlı sohbete bağlanabilir ve siparişiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web Sayfamız üzerinden Kredi veya Banka kartınız ile Medovik siparişi verebilirsiniz. Şuan için belirli ürünler için uyguladığımız online ödeme özelliğini kullanmak için Mağaza sayfamızı ziyaret edebilisiniz.

Sağlık, Temizlik ve Hijyen

Bugüne kadar Medovik ve diğer tüm pastalarımız üst düzey hijyen koşulları gözetilerek üretildi. Bundan sonra da aynı titizlik ve temizlik anlayışı ile üretilmeye devam edecek.

Ayrıca Covid-19 virüsünden korunma uygulamaları kapsamında paket sipariş ve pasta teslimatlarında gerekli tedbirler hassasiyetle uygulanmaktadır.

Kullandığımız tüm malzemelerin temizliğinden emin olmadan mutfağımıza sokmuyoruz.