Medovik

Medovik nedir?

Hafif lezzetiyle meşhur, özgün bir Rus Pastası.

Sgushchenki, yani yoğunlaştırılmış süt dolu doğal kreması, Rus balı ile yapılmış lezzetli ve besleyici keki, yumuşak yapısı ile hafif mi hafif bir kek. Medovik.

Medovik Rusya’nın milli pastası da diyebileceğimiz özgün bir lezzete sahip bağımlılık derecesinde lezzetli bir pasta . Başka keklerden hem lezzet hem de görünüm olarak ayrılır. Ülkemiz bu pasta ile biraz geç tanışsa da kısa sürede kendisini hemen sevdik.

Ülkemizde Rus Pastası daha yeni yeni bilinmekle birlikte çok kısa sürede geniş çevrelere hızlıca yayıldı. Fakat tabi ki tarifler ve kullanılan malzemelerde değiştikçe tadlarda değişiyor. Biz Loccake olarak sizlere Medovik’in en hafif en lezzetli halini sunuyoruz.

Medovik nasıl yapılır, neden yapılır diye merak edenlere kısaca açıklamak gerekirse; evet, yapmak zahmetli ve uzun bir sürec gerektiriyor. Hatta bazı kişiler veya işletmeler işin kolayına kaçıp kedi dili bisküvi ve kaymak kullansa da biz tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu Rus Pastası’nın lezzeti dışında en büyük özelliği doğal ve besleyici olması. Bu yüzden Medovik yedim demeden önce lütfen Loccake Medovik’i mutlaka deneyiniz.

Biz Loccake olarak geleneksel ürünler hazırlıyoruz. Hazıra ve kolaya kaçmıyoruz. Gerçek ve orijinal lezzet arayanların heveslerini kırmıyoruz. Zaten piyasada kremadan oluşan ve birbirinin benzeri onlarca ürün dolaşmakta.

Özel günlerinizde, değişik dekorlar kullanarak Rus Pastası denememiş misafirlerinize güzel bir sürpriz yapıp, onları şaşırtabilirsiniz. Çünkü günümüzde doğum günlerinde, ya kremaya boğulmuş pastalar ya da şeker hamuru ile kaplanmış tamamen sağlıksız ürünler kullanıyor. Loccake ürünleri ile değişik bir doğum günü deneyimi yaşamanızı ve yaşatmanızı sağlayalım.

Ayrıca kullanacağımız tüm dekorasyonlar tamamiyle yenilebilir, lezzetli ve doğal ürünlerdir.  Kullandığımız dekolarlarda Taze Meyveler, Zencefilli Kurabiye, İtalyan Miranga kullanıyoruz, Rus Oreshki kullanıyoruz.

Ama Medovik denemek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz. Gün için de bir çay molasında veya arkadaş buluşmalarında da rahatlıkla tercih edilebilecek bir ürün.

Bilgi ve rezervasyon için tıklayınız

Loccake WhatsApp.
WhatsApp ile Gönder