Medovik nedir?

Ballı Cevizli Rus Pastası.

Sgushchenki, yani yoğunlaştırılmış süt dolu doğal kreması, Rus balı ile yapılmış lezzetli ve besleyici keki, yumuşak yapısı ile hafif mi hafif bir kek.

Rusya’nın milli pastası diyebileceğimiz özek bir ürün. Özgün bir lezzete sahip, bağımlılık derecesinde lezzetli bir tat. Ballı rus Pastası adıyla da bilinen bu enfes lezzet başka pastalardan hem lezzet hem de görünüm olarak tamamen ayrılır.

Ülkemiz, bu pasta ile biraz geç tanışsa da kısa sürede kendisini hemen sevdirdi. Hatta favori pastamız oldu.

Ülkemizde Rus Pastaları daha yeni yeni bilinmekle birlikte çok kısa sürede geniş çevrelere hızlıca yayıldı. Fakat tabi ki tarifler ve kullanılan malzemelerde değiştikçe tatlarda değişiyor.

Biz Loccake olarak sizlere Medovik’in en orijinal, hafif ve en lezzetli halini sunuyoruz.

Medovik nasıl yapılır, neden yapılır diye merak edenlere kısaca açıklamak gerekirse; evet, yapmak zahmetli ve uzun bir süreci gerektiriyor. Hatta bazı kişiler veya işletmeler daha az uğraştırdığı için kedi dili bisküvi ve kaymak kullansa da biz tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu Rus Pastasının lezzeti dışında en büyük özelliği doğal ve besleyici olması.

Bu yüzden Medovik yedim demeden önce lütfen Loccake Medovik’i mutlaka deneyiniz.

Biz Loccake olarak geleneksel ürünler hazırlıyoruz. Hazıra ve kolaya kaçmıyoruz. Gerçek ve orijinal lezzet arayanların heveslerini kırmıyoruz.

Zaten piyasada kremadan oluşan ve birbirinin benzeri onlarca ürün dolaşmakta.

Siz de özel günlerinizde, değişik dekorlar kullanarak hazırladığımız Rus Pastası ile henüz bu lezzeti denememiş misafirlerinize güzel bir sürpriz yapıp, onları şaşırtabilirsiniz.

Loccake ürünleri ile değişik bir doğum günü deneyimi yaşamanızı ve yaşatmanızı sağlayalım.

Ayrıca kullanacağımız tüm dekorasyonlar tamamiyle yenilebilir, lezzetli ve doğal ürünlerdir.  

Kullandığımız dekolarlarda Taze Meyveler, Zencefilli Kurabiye, İtalyan Meringue ,Rus Oreshki ;Kurabiy veya Çikolata kullanıyoruz.

Ama pastalarımızı denemek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz.

Gün içinde bir çay molasında veya arkadaş buluşmalarında da rahatlıkla tercih edilebilecek bir ürün.

Bilgi ve rezervasyon için tıklayınız

Yemeksepeti.com üzerinden sipariş için tıklayın.

medovik
medovik