Medovik nedir?

Ballı Cevizli Rus Pastası.

Rus balı ile yapılmış lezzetli ve besleyici keki, yumuşak yapısı ile hafif mi hafif bir kek.

Medovik Rusya’nın milli pastası diyebileceğimiz özel ve benzersiz bir ürün. Özgün bir lezzete sahip, bağımlılık derecesinde lezzetli bir tat. Ballı Rus Pastası adıyla da bilinen bu enfes lezzet başka pastalardan hem lezzet hem de görünüm olarak tamamen ayrılmaktadır.

Bizler bu pasta ile biraz geç tanıştık. Fakat bu güzel pasta kısa sürede kendisini hemen sevdirdi.
Hatta kendisi favori pastamız oldu.

Ülkemizde Rus Pastaları daha yeni yeni bilinmekle birlikte çok kısa sürede geniş çevrelere hızlıca yayıldı. Fakat tabi ki tarifler ve kullanılan malzemelerde değiştikçe tatlarda değişiyor.

Biz Loccake olarak sizlere Medovik’in en orijinal, hafif ve en lezzetli halini sunmaktayız.

Medovik nasıl yapılır,?

Merak edenlere kısaca açıklamak gerekirse; evet, yapmak zahmetli ve uzun bir süreci gerektirmektedir. Her kat tek tek açılmaktadır. Ayrıca bu açılan katların ballı bir hamurdan yapıldığını da hatırlatmakta fayda var. Çünkü normal bir hamura göre açması çok daha zorlu bir yapısı var. Sonra da bu pişen katların arasına benzersiz Medovik kreması sürülmektedir. Bununla beraber tabi ki krema da tamamen doğal ve özgün.

Gerçi bu Rus Pastalarının genel bir özelliği lezzetli olmaları dışında en büyük özellikleri doğal ve besleyici olmaları.

Biz Loccake olarak geleneksel ürünler hazırlıyoruz. Hazıra ve kolaya kaçmıyoruz. Gerçek ve orijinal lezzet arayanların heveslerini kırmıyoruz.

Zaten piyasada kremadan oluşan ve birbirinin benzeri onlarca ürün dolaşmakta.

Siz de özel günlerinizde, değişik dekorlar kullanarak hazırladığımız Rus Pastası ile henüz bu lezzeti denememiş misafirlerinize güzel bir sürpriz yapıp, onları şaşırtabilirsiniz.

Loccake ürünleri ile değişik bir doğum günü deneyimi yaşamanızı ve yaşatmanızı sağlayalım.

Ayrıca kullanacağımız tüm dekorasyonlar tamamıyla yenilebilir, lezzetli ve doğal ürünler içermektedir..  

Kullandığımız dekorlarda Taze Meyveler, Zencefilli Kurabiye, İtalyan Meringue ,Rus Oreshki ;Kurabiy veya Çikolata kullanıyoruz.

Ama pastalarımızı denemek için özel günleri beklemek zorunda değilsiniz.

Gün içinde bir çay molasında veya arkadaş buluşmalarında da rahatlıkla tercih edilebilirsiniz.

Bilgi ve rezervasyon için tıklayınız

Yemeksepeti.com üzerinden sipariş için tıklayın.

medovik
medovik